Descoperă postăriExplorează conținut captivant și perspective diverse pe pagina noastră Descoperă. Găsește idei noi și participă la conversații pline de sens
mam uitat pe extrasul de cont și am realizat că plătesc vreo 5 abonamente diferite la chestii pe care abia le folosesc. de ce a ajuns totul să fie pe bază de subscripție? numai poți să cumperi ceva o singure dată și gata, trebuie să fii legaat de ei pe viațăr
nimic nu-ți strică ziua mai tare decât să vezi că ai uitat să-ți încarci căștile și trebuie să mergi prin oraș/autobuz ascultând gălăgia celorlalți. simt că-mi pierd mințile fără muzică.…